Yurdaer Etike

BİZ KİMİZ ?

Bizi kısaca özetleyen ifadeleri ana sayfanın en üstünde yer alan slider'daki 3 slide'da görmek mümkün. Daha klasik ve detay tanımlamada ise;

Finans konusundaki 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi, son 10 yıldır eğitim, danışmanlık ve koçluk uygulamalarıyla iş ortaklarımıza aktarıyoruz.

Rekabet avantajımız, sürekli geliştirdiğimiz akademik çalışma kalitesindeki bilgi ve yöntemler. Bu bilgi ve yöntemleri etkinliği yıllardır deneyimlenerek geliştirilen eğitim formatlarında transfer ederek insan kaynağı dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Gerçek hayatı simüle eden oyun ve simülasyon uygulamalarımız ile finans eğitimini sıkıcı olmaktan çıkarıyoruz. İhtiyaca göre özelleştirilebilen, son derece geniş/esnek/modüler içerik ve yöntem alternatiflerimizle, her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz.

Ürün tanımımızı sadece katılımcılara eğitim esnasında sunacağımız fayda ile sınırlamıyoruz. Eğitim öncesi ve sonrası süreçlerde firmanıza sağlayacağımız katma değeri de, ürünümüzün ana bileşeni olarak kabul ediyoruz.

Eğitimlerimizin farkı sadece içeriğindeki bilgi ve deneyimlerin kalitesi ve özgünlüğü ile sınırlı değil. İş pratiğine ve uygulamaya odaklıyız. İhtiyacın bilgiye dayalı yetkinlik gelişimi olduğu durumlar için de çözümler üretiyoruz.

Uygulanmayan bilgi de güzeldir ancak, uygulanabilir bilgi fark yaratır.

VİZYON ?

Sürekli geliştirdiği akademik çalışma kalitesindeki bilgi ve yöntemleri; hayatın ve ekonominin gerçekleri içerisinde, uygulanabilir ve fayda sağlayabilir şekilde aktararak, çözüm ortağı olduğu kurumlarda fark yaratan danışmanlık ve eğitim firması olmak.

MİSYON ?

Finans ve finans dışı sektörlerde daha çok sayıda insanın finansal okuryazar olmasını sağlayarak, ülke ekonomisinde etkinlik ve verimlilik artışı yaratmak.

REFERANS

Agco

Akbank

Akçansa

Albarakatürk

Avea

Bahçeşehir Üniversitesi

Bank Asya

British American Tobacco

Burganbank

Cardiff Emeklilik

Citibank

Clariant

Çalık Holding

Delta Petrol

Denizbank

Doğuş Holding

Doğuş Otomotiv

Düzey Pazarlama

Euler Hermes

REFERANS

Fibabanka

Finansbank

Franke Mutfak

Garanti Bankası

Garanti Emeklilik

Garanti Ödeme Sistemleri

Garanti Teknoloji

Halkbank

Heidelberg

HSBC

INGBank

İş Bankası

Koç Üniversitesi

Kuveyt Türk Bankası

Leaseplan

Loreal

Martı Otel

Mercedes Benz Türkiye

REFERANS

Nestle

Odeabank

TEB

Tekfenbank

Tekfen Holding

Turkishbank

Turkcell

Türkiye Bankalar Birliği

T.C. Merkez Bankası

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Katılım Bankalar Birliği

Vakıfbank

Varyap

Vestel

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Yatırım

Ziraat Bankası

Zurich Sigorta